SOUTĚŽE

TŘETÍ ÚKOL*zadání | art with music

10. července 2012 v 11:27 | Caitlin.
Konečně je tu zadání třetího kola (předposledního), trvalo to déle, ale snad se tak moc nezlobíte:-D. Už jste dělali blend a cover CD, dnes je za úkol plakát na koncert, kde se u té příležitosti uvede i nové CD (pokřtí) - a to bude zrovna ten obal CD, který jste vytvořili minule - ten tam šoupnete (klidně jen přední nebo zadní stranu, vymyslete si to jak chcete). Vymyslíte si svoje údaje na plakát (datum, kde, v kolik atp.) + tam šoupnete obal "nového" CD, nějak upravíte a připíšete např. " A taky křest nového CD ! ". Kdyby nebylo něco jasné, napište.

Takže je jasné, že to bude koncert s hvězdou, kterou jste si zvolili minule na cover CD:-)

Kdyžtak fotky z minulého kola na plakát:

Pokud ti, co vypadli, chtějí zkusit i toto kolo, klidně můžou. No ale jak už jsem psala předtím, šance, že je vyberu a půjdou dál, je malá.

POSÍLEJTE DO PŘÍŠTÍHO ÚTERÝ - 17.7. 2012 a to na mail losteinn@gmail.com

Pokud by jel někdo na dovolenou či něco jiného, omluvím ho a dožene si body jindy.

DRUHÝ ÚKOL*vyhodnocení | art with music

7. července 2012 v 19:39 | Caitlin.
Trochu s odstupem je tu konečně vyhodnocení druhého kola AWM, kde se mnou hodnotila Claris* z blogu crazy-art, za což jí moc děkuji♥. Soutěžící měli za úkol udělat cover CD a to od Britney, Justina nebo Adele. No pojďte se podívat na výtvory a na hodnocení:). + zadání třetího (předposledního) kola čekejte zítra nebo pozítří - jak budu mít čas.

** celý článek **

DRUHÝ ÚKOL*zadání | art with music

26. června 2012 v 16:06 | Caitlin.
Minule mi pár lidí úkol neodevzdalo, doufám, že toto kolo odevzdají všichni:-) .. Tentokrát bude za úkol Cover CD (dík lizz:-D). Budete tvořit jak přední stranu, tak i zadní, samotné CD nemusíte (ale jako můžete:-D). No a budou to dva čtverce o rozměrech 600x600 pix. nebo 500x500 pix. • UKÁZKA Kdyby vám cokoliv nebylo jasné, pište do komentů či na mail.

> celý článek <

PRVNÍ ÚKOL*vyhodnocení | art with music

25. června 2012 v 12:04 | Caitlin.
Tak a po týdnu tu máme vyhodnocení prvního úkolu (blend s textem). Na výběr jste měli z One Direction, Kelly Clarkson a Cher Lloyd. :) Tak se pojďme podívat na výsledky...:) /dnes vyjímečně hlasuji jen já, úplně mi vypadlo někoho sehnat a na poslední chvíli to bylo divný už:-D/

KDO CHCE SE MNOU PŘÍŠTĚ HODNOTIT? PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ.


+ celý článek +

PRVNÍ ÚKOL*zadání | art with music

18. června 2012 v 13:53 | Caitlin.
Když je to první úkol, tak začneme lehčeji. Za úkol je udělat 'něco' jako blend - ZDE ukázka (dělala jsem to tak tři minutky, takže ej ej..:-D)

Na výběr máte ze TŘÍ videoklipů:

Na všem bude vždy jméno interpreta + kousek textu (viz. ukázka výše), který nějak hezky upravíte, když tam něco přidáte originálního, máte nějaký ten bodík navíc. :-) (animace nedoporučuji, chci aby to mělo hezkou kvalitu, takže nejspíš jen .PNG formát popř. JPEG)
Není nutnost použít shooty z videa, ale asi by to bylo lepší - no, to už je na vás:-)

POSÍLEJTE DO PŘÍŠTÍHO PONDĚLÍ - 25.6. 2012 a to na mail losteinn@gmail.comfotky (jen jako pomůcka, jinak si můžete najít jiné)

+ SOUTĚŽÍCÍ, DEJTE SI NA BLOG TUHLE IKONKU PROSÍM:-) DĚKUJI. +

SOUTĚŽ | art with music

15. června 2012 v 14:51 | Caitlin.
Tak, je tu první soutěž na tomto blogu - GRAFICKÁ SOUTĚŽ | ART WITH MUSIC.

+ O co jde? + Jak už je psáno v názvu 'art with music', půjde tu o grafiku a hudbu. Vždycky zadám nějakou píseň (např. od Seleny Gomez) a vy k tomu budete mít za úkol něco vytvořit.

+ Podrobněji + Zadám vám např. píseň Boyfriend od Justina Biebera a řeknu, že máte udělat dvě signatury a aby na nich byl třeba úryvek z textu té písně, nebo název atd. Podle velikosti úkolů bude doba trvání do odevzdání (např. na wallpapery, popř. layout bych dala více času než na avatary a třeba signatury..)

+ Hodnocení + Hodnotit budu jednak já, tak i někdo jiný, koho si na to přizvu (pokaždé nejspíš někdo jiný).

+ Pravidla + Jen vaše grafika, ne cizí. Všechno podepsané. V jakémkoliv grafickém editoru.
----------------------------------------------------------

+ + P Ř I H L Á Š K A + +

01. Blog/Email
02. V jakém programu děláš grafiku
03. Souhlasíš s pravidly - ANO/NE

----------------------------------------------------------

Začátek bude podle počtu přihlášených :-)
(doufám, že co nejvíce ♥)

[EDIT 16:40]: s přítelem jedeme k rybníku, až dojedu zpátky tak ať je vás tu hodně :D ♥ ♥ jinak budu smutná:'(:-D haha ne sranda, tak zatíím zlatíčka:)

[2.EDIT sobota]: v pondělí mám narozky, před chvílí jsem dojela od táty, za hoďku/dvě bude oslava doma.. nevím kdy tu dojdu, je strašný pařák, takže pak možná bazén k večeru nebo tak.. + zítra ráno nákupy a ještě se zastavím za kamoškou v nemocnici, nevím kdy dojedu a jestli zas někam nepojedem s přítelem ještě nebo tak:-).. hned jak tu budu tak nejspíš zadám první úkol, takže ten čekejte tak v pondělí, maybe v neděli odpoledne, do té doby se ještě prosím přihlašujte:-)♥ tak zatím pá a neseďte tu, běžte ven na sluníčko, úpal je taky potřeba ! :-DDD papíí***
 
 

Reklama